Kdo jsem?

16. října 2016 v 10:01 | L. |  Diary
Výsledek obrázku pro we heart it girl lineartAloha! Tímto vás vítám u dalšího článku na mém blogu.A to o tom
kdo jsem.
Takže jsem L. Je mi 16. let. Barvu očí mám modrou. Barvu vlasů mám aktuálně (ráda měním barvu vlasů... až moc ) červenou. Vlasy mám dlouhé pod ramena....Tak a teď k chování.
Jsem ten typ holky která je spíše tišší.Tedda co se týče na veřejnosti. Doma jsem taková holka která si užívá život , a sním i všechny maličkosti. A tím myslím např. když mi máma koupí čokoládu.... Ta co je doma a má free time. A co ve free time vlastně dělám? Takže ráda píšu.Nejčastěji povídky.Miluju Angličtinu (Anglii) a to způsbuje to , že mluvím doma spíše anglicky než česky.(Hlavně na mámu.) U táty si musím dát pozor.Ten mazanej father mi občas něco rozumí. ''-_- a tak na něj spíše mluvím německy. ,,Danke Vater,, ,,Bitte,, odpoví. Tak jo. Jdeme dál. Strašně ráda maluji,čtu, sleduju film. Můj lover je hlavně H.P. 1-7.
Takéb se ráda zajímám o outfity. ( I v neděli si prostě musím sestavit ootd na pondělí) Ale také mám ráda kosmetiku.Ano. Maluji se , a myslím si , že mám na to právo k vzhledem mému věku (tím netvrdím , že jsem stará ,,škeble,, 16. jsme ještě mladé! *nadšeně pískne.* Dál, dál... damnit c dělám ještě ráda? Brouzdám po internetu. A také ráda něco vyrábím. Co říct ? Jsem ,,kreativní ,, mám ráda ten pocit když se mi něco povede a mé rodině se to líbí. Ikdyž už si to nedávají na ledničku.Teď ale i ráda fotím. (,,sebe,, *zašeptá* please don't kill me. Ale ne. Nefotím se pořád. Také ráda fotím mé mazlíčky. ,,milášky,, kočky,psi.Papoušky. Ale také přírodu. Například když jsme byli na Macoše.. omg ten materiál *-* jak samotná Macocha, tak Punkevní jeskyně. A jdeme dál! Co nemám ráda? Nemám ráda když mi Bratrova přítelkyně (kterou ale mám moc ráda) jen mě občas tím tak naštve.Že tím , že táta pracuje v zahraničí, že mi koupí vše co si řeknu a vždy mi něco odtud doveze. Tak za 1. Neříkám si co chci koupit. Myslím si , že je dobře (a pěkné) že ví co mám ráda a co mě zajímá. Např. o prázdninách mi koupil hrnek z mého oblíbeného seriálu. A , že se před ním zmíním , že se mi já např. líbí tam ten kloubouk. Co jsem tenkrát řekla. Tak mi ho koupil. Ale já se jen zmínila a neřekla jsem si o něj. Je to špatné? A když mi např. z Německa, z Amsterdamu něco doveze. Např batoh= (vak nebo sladkosti) tak na tom přece není nic špatného. Okay. Myslím , že to je snad vše. Aloha for now.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama