Morning routine

16. října 2016 v 15:15 | L. |  Diary
Výsledek obrázku pro we heart it outline girl bed


Aloha! Takže dnešní článek.. jdeme rovnou k němu. Okay?Okay *omgomg TFIOS ! *-* * Takže moje ,,rutina,, ,,skoro,, každý den.

1. Probuzení (of course)
Je to tu. Po krásných 8 hodinách spánku mi zazvoní ten ďábelský budík * i hate you!* Občas ho umím posunout... občas. Ale většinou ne. Jelikož já , jako velmi líný člověk jsem si jako text budíku dala ,,Stávej ty kůže líná,, heh... a tak v 6:50 veznu mobil. 5 minut jsem na mobilu a brouzdám po internetu. Pak zamozdřejmně zjistím , že je 6:59 a tak hekticky vstanu z postele div nespadnu (,,hm,, *pokrčí rameny a nahodí *bitchface* potom jdu samo sebou do koupelny. Čistota we all know, right?

2.Příprava
Tak. Příprava. To asi ještě zahrnuje tu koupelnu, right? No, poté co výjdu z koupelny si většinou plánuji udělat čaj a nebo kávu , ale hádejte co ? L. nestíhá. A tak se zamračí na hodiny, vezne hřeben a učeše si vlasy. Občas si je i narovná. Because *me gusta L. má ráda když má většinou rovné vlasy* Potom se vracím do pokoje kde mám svůj věšák s nejpoužívanějším oblečením a většinu už rozvžené ootd od Pondělí do Pátku. Obléknu se. Sednu si ke stolu. 5 minut jsem na mobilu a poté v 7:20-7:25 vycházím do ,,grr,, školy.

3.Škola
Okay. Co dál napsat. škola. Učení. Testy. Přestávky.Odpočinek . Námaha. Poslední hodina=úleva.

4.Free time
Přijdu ze školy. Totálně vyšťavená. A tak se převleču. Máma mi nabere jídlo , a jím. *omnomnom*
Potom jsem takové 2-3 hodina na počítači nebo mobilu. Dál. Kreslím si, píšu dívám se na televizi a odpočívám .
Tak a potom je na řadě večer. Na večer už nechodím na mobil ani na počítač. Mám takový plán. Od 18:00 už většinou nepáchnu jak na pc tak na mobil. Potom je na řadě čaj- s televizí. Poté. Koupelna. A spát

Okay! Díky za přečtení článku! Aloha for now ! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama