Listopad 2016

Christmas is coming

7. listopadu 2016 v 12:29 | L.
Výsledek obrázku pro tumblr christmas are coming gif
Tak teď něco ,,not depressive,,
Pomalu ale jistě se blíží Vánoce.
A já. Jako velká milovnice Vánoc, se už neskutečně těší. A dokonce se L. rozhodla oplatit štědrost svých blízkých a tak si šetří peníze na dárky.A jen tak mimochodem... už mám jeden dárek! (vy si říkáte : ,, jeden dárek pfff,, ale já zmatkař jsem na ten zatím jeden dárek hrdá. * pomalu si uvědomuje... * ale nic . CocaCola reklama už je v televizy a taky ,,já nemusím, já už ho vidím,,

Stop ruining my dreams!

5. listopadu 2016 v 10:50 | L. |  Diary
Výsledek obrázku pro tumblr dream
Přesně. Tento článek je vlastně i můj pocit. ,, I find it kinda funny. I find it kinda sad,, Mé sny mi ničí učitelka. Ale ne třídní, ale učitelka na Aj. Ona moc dobře ví , že anglicky umím fakt dobře. Tak jí říkám. Paní učitelko mě přítelkině mého bratra ona studovala v Anglii a mluví profesionálně anglicky (tak tomu musí sakra rozumnět ne?! ) a říkala mi že mám jít a že na to mám. Na jazykovou školu. A ona ? *BOOM* nával pesimistické řeči a ,,nechtěné,, heartbreaking věty. ,,Jo?No já nevím. To se musíš snažit a já nevím jestli to... ,, *tak to v ten moment zabolelo...* nedala jsem to najevo ale bolelo to. Moc.Nedala jsem to najevo a tak jsem radši jenom pokrčila rameny a odešla . fuck you. Nemají nás náhodou podporavat? Kdyby jsem jí to řekla tak už mám poznámku. Tak a teď. Jak se nenechat zblbnout a vzdát se svého snu (snů)

1. Neposlouchejte ty co vám to nepřejí.
Prostě ne. Ti co vám říkají. Ne! To ne. To nemá smysl. To by tě nebavilo. STOP. Jak to oni můžou vědět? Jak? Není to jejich sen. So stay away bitch .

2.Motivace
Motivační obrázky. Třeba já je mám v pokoji na stěně v pokoji. Motivační obrázky třeba jako já... já mám sen dostat se na Jazykovou školu a do Anglie. Takže mám motivaci s téma Anglie. A taky další dobrá motivace: písničky.Je úplně nejvíc. Sedíte a posloucháte motivační písničky.

3.Stůjte si za tím.
Nikdy si nenechte vymluvit váš největší sen.

I'm free

4. listopadu 2016 v 13:27 | L. |  Diary
Výsledek obrázku pro tumblr free girl
Ano jsem. Jsem single. I don't care. Ano , je to skvělý pocit mít někoho kdo vás miluje.Ale *typické pesimistické řeči* kdo by mě chtěl mít za holku? To si radši počkám na toho pravého. A víte.. zatím mi to ani tak nevadí. Důvody.
Jsem crazy
Jsem ten typ holky která má i sociální život a svůj svět. Ten kde je všechno okay a všechno tak jak to kdy chtěla. Ta co si povídá sama se sebou. Má fangirling moments. A dokážu být velmi no prostě crazy.

Jsem (ne)náročná
Nevím jestli jsem a nebo nejsem. Chci prostě najít někoho kdo by mě bude mít rád taková jaká jsem. Bude se slušně chovat, bude vypadat k světu (bude se ke mě hodit). Chci aby mě podporoval v plánech a snech.
A please life... chci potkat Angličana. Ano, přiznávám se. Nemám ráda Česko.Nebo spíš.. nejsem tu spokojená.Ano já vím žiju tu. Mám tu moji milovanou rodinu atd. Ale už několik let pozoruji, že se mi tu nelíbí a že patřím do Anglie.... Don't kill me. Mám prostě svůj názor. So again life.. please find for me a english boy.

Jsem stydlivá
Damn it .Tohle je můj problém. Těžko se seznamuju. Ikdyž bych chtěla , ale prostě něco ve mně říká. ,,ne. Run run run!,, A já poslechnu.Takže tak. Jsem ten typ člověka co si radši počká...Jsem tak trochu i uzavřená do sebe. Zkrátka dreamer.

I have a broken trust
Jak už jsem psala v jiném článku. Už jsem jednou naletěla... a vidíte. Myslela jsem si , že je perfktní. A ještě navíc jsem si myslela , že mě měl rád. I find it kinda sad...I přes ty 2 roky... it still kinda hurt you know?

I'll be waiting for you...for my one and only love...Depression

4. listopadu 2016 v 10:41 | L. |  Diary
Výsledek obrázku pro tumblr sad girl gif
Well hello. Takže deprese. Hodně lidí ji zná. I já. Poprvé vstoupila do mého života před 2 roky po zukšenosti s šikanou. Oh damn it..byla to hrůza... všechen ten smích určen na vás. Ty reakce lidí kteří mě obcházeli jako bych byla poison.Nah.. these days are gone... ugly memories behind me.. Ale na začátku pondělka something weard happend. Vstala jsem a šla normal do školy and then boom. Celých osm hodin jsem měla otevřený sešit , ale koukala jsem se only z okna... všechny učielčiny řeči šly dovnitř a ven. Nic v hlavě just looking do prázdna. A pak další weard věc. Přišla jsem domů a byla jsem v pohodě. Wtf... Ale včera. Byla jsem s bráchou na nákupech, sranda jako prase... ale dojedu domů a zase. Sednu si do křesla , můj úsměv zmizne a já se koukán do prázdna.Oči se mi plnily slzami. Boom . I couldn't take it . Vběhla jsem do pokoje a začala břečet. Why damn it. Why ? Tyto otázky se mi honily v hlavě. Tak teď zase trochu světla do tohotu článku. Co dělat když se depression objeví. ,,Všechno je ok... všechno je ok....,, ,,I'm beautiful in my way,
'cause god makes no mistakes,, (Gaga navždy )
Mít se rád.
Ano. Kdo tohle čte. Jsi nádherný a talentovaný člověk. Si jedinečný a zábavný. Nemusíš se trápit kvůli svému životu. Vždy jsi pamatujme, že na světě existuje člověk, který je na tom hůř. A haters? Oh come on. Ti co ,,hejtují,, jsou sami ubožáci a nemají styl a pořádný pořádek v hlavě.A právě proto hejtují. Nemají pořádek v hlavě. Prostě neví. Máš jen 1 bff nebo malou skupinku? Nezáleží na tom!Nezáleží na počtu přátel na fb, ale v reálném životě. K čemu vám budou 2 tisíce přátel když nejíp víte , že vám je nejlíp jen s tím vyvoleným. Jsme nádherní.. Mějte sami sebe rádi a nebojte se být svůj!

You let me down

3. listopadu 2016 v 20:08 | L. |  Diary
Výsledek obrázku pro tumblr free girl
,,The worst pain in the world goes beyond the physical. Even further beyond any other emotional pain one can feel. It is the betrayal of a friend.,,

Yeah... sad. O ,,you let me down ,, jsem už dávno psala na téma týdne.Ale chci se o to podělit znovu. Znáte ten felling když máte boy bff . Já ano.. teda znala. It was amazing. Dělali jsme různé crazy momenty.Breaking the rules.Ale still it was jenom přátelství. zastával se mě , podpořil když jsem to nejvíc potřebovala. Omg it still hurts so much. I'm not mad at him. I am just sad... . You know. Když jsme jeli na výlet, vždy jsme si koupili jídla. moc jídla a pak jelikož jsme bydleli (bydlíme) v jedné vesnici jsem já vystupovala z autobusu dřív. Na postel nachystala notebook. A pak přišel a mi se koukali na seriály. Na funny seriály nebo scary. We were laughing and happy... But still only friends. And it was awesome. A pak jsme taky chodily ven. Sami a nebo vyvenčit psi. Psi před náma... a on mě vozil na zádech. Well.. goodbye my friend.. see you tak za 4 roky.
Výsledek obrázku pro Tumblr you are not who i thought you were