I'm free

4. listopadu 2016 v 13:27 | L. |  Diary
Výsledek obrázku pro tumblr free girl
Ano jsem. Jsem single. I don't care. Ano , je to skvělý pocit mít někoho kdo vás miluje.Ale *typické pesimistické řeči* kdo by mě chtěl mít za holku? To si radši počkám na toho pravého. A víte.. zatím mi to ani tak nevadí. Důvody.
Jsem crazy
Jsem ten typ holky která má i sociální život a svůj svět. Ten kde je všechno okay a všechno tak jak to kdy chtěla. Ta co si povídá sama se sebou. Má fangirling moments. A dokážu být velmi no prostě crazy.

Jsem (ne)náročná
Nevím jestli jsem a nebo nejsem. Chci prostě najít někoho kdo by mě bude mít rád taková jaká jsem. Bude se slušně chovat, bude vypadat k světu (bude se ke mě hodit). Chci aby mě podporoval v plánech a snech.
A please life... chci potkat Angličana. Ano, přiznávám se. Nemám ráda Česko.Nebo spíš.. nejsem tu spokojená.Ano já vím žiju tu. Mám tu moji milovanou rodinu atd. Ale už několik let pozoruji, že se mi tu nelíbí a že patřím do Anglie.... Don't kill me. Mám prostě svůj názor. So again life.. please find for me a english boy.

Jsem stydlivá
Damn it .Tohle je můj problém. Těžko se seznamuju. Ikdyž bych chtěla , ale prostě něco ve mně říká. ,,ne. Run run run!,, A já poslechnu.Takže tak. Jsem ten typ člověka co si radši počká...Jsem tak trochu i uzavřená do sebe. Zkrátka dreamer.

I have a broken trust
Jak už jsem psala v jiném článku. Už jsem jednou naletěla... a vidíte. Myslela jsem si , že je perfktní. A ještě navíc jsem si myslela , že mě měl rád. I find it kinda sad...I přes ty 2 roky... it still kinda hurt you know?

I'll be waiting for you...for my one and only love...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama