Stop ruining my dreams!

5. listopadu 2016 v 10:50 | L. |  Diary
Výsledek obrázku pro tumblr dream
Přesně. Tento článek je vlastně i můj pocit. ,, I find it kinda funny. I find it kinda sad,, Mé sny mi ničí učitelka. Ale ne třídní, ale učitelka na Aj. Ona moc dobře ví , že anglicky umím fakt dobře. Tak jí říkám. Paní učitelko mě přítelkině mého bratra ona studovala v Anglii a mluví profesionálně anglicky (tak tomu musí sakra rozumnět ne?! ) a říkala mi že mám jít a že na to mám. Na jazykovou školu. A ona ? *BOOM* nával pesimistické řeči a ,,nechtěné,, heartbreaking věty. ,,Jo?No já nevím. To se musíš snažit a já nevím jestli to... ,, *tak to v ten moment zabolelo...* nedala jsem to najevo ale bolelo to. Moc.Nedala jsem to najevo a tak jsem radši jenom pokrčila rameny a odešla . fuck you. Nemají nás náhodou podporavat? Kdyby jsem jí to řekla tak už mám poznámku. Tak a teď. Jak se nenechat zblbnout a vzdát se svého snu (snů)

1. Neposlouchejte ty co vám to nepřejí.
Prostě ne. Ti co vám říkají. Ne! To ne. To nemá smysl. To by tě nebavilo. STOP. Jak to oni můžou vědět? Jak? Není to jejich sen. So stay away bitch .

2.Motivace
Motivační obrázky. Třeba já je mám v pokoji na stěně v pokoji. Motivační obrázky třeba jako já... já mám sen dostat se na Jazykovou školu a do Anglie. Takže mám motivaci s téma Anglie. A taky další dobrá motivace: písničky.Je úplně nejvíc. Sedíte a posloucháte motivační písničky.

3.Stůjte si za tím.
Nikdy si nenechte vymluvit váš největší sen.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama