Střední

23. ledna 2017 v 14:24 | L. |  Téma týdne
Výsledek obrázku pro tumblr photos coffee and girl

Takže aloha.

Tento týden je jako téma ,,Jeden chybný krok,, a protože se mi blíží střední škola... tak se bojím, že ten jeden chybný krok udělám. Momentálně čekám na nějáké ty papíry na to aby mě mohli přijmout a já mohla vrhnout na přijímačky.Vypadá to nadějně , ale i tak se bojím. Je to škola která se mi moc líbí a zajistila by mi přijatelnou budoucnost. Já už bych byla štastná jakmile bych se tam dostala takže tak.

Jsem tak nervózní.Čekám na všechny ty papíry jako na zázrak.Majitelka, ředitelka a učitelka na dnu otevřených dveří vypadaly mile a byly hodně vstřícné a říkaly pokud se potrvdí zdravotní správa a ještě jiné papíry můžu si podat přihlášku. Vypadalo to , že se o mně zajímají. U doktorky už jsme s mamkou byly. Nevím co měla ale měla blbé řeči , ale nakonec podepsala.

Takže málem chybný krok neudělala. (bych jí radila) Zkrátka zatím jsem ráda ale napjatá. A hluboce doufám , že jsem neudělala a nebo se ještě neudělá chybný krok.Původně jsem byla nalákaná na jazykovou školu jak mi radila bratrova přítelkyně, protože říkala , že umím fakt dobře mluvit cizími jazyky. Ale potom jsem si řekla nebo spíše přiznala že nejsem jedničkářka.
A nestydím se zato. Jistě... učíš se=dostaneš dobré známky . Ale já nejsem geniální a obdivuji lidi kteří mají jedničky a jsem za to ráda když se mím spolužákům daří. Tím nepopírám , že i já jsem štastná za jedničku a nebo alespoň za dvě.

Další důvod byl , že moje mamka (děkuju mami) mi našla tuhle moji zatím ne školu ale moc si přeju se tam dostat. Prostě řekla : ,,L. tady je ještě škola která vypadá dobře a mohla by tě bavit,,

Tak jsem si ji neustále prohlížela a četla si o ní až jsme šli na Den otevřených dveří. No a dopadlo to tak , že to teď vypadá dost nadějně , protože moje máma mě tam neustále chválila, všechno důležité jim řekla a ony se teď o mě dost zajímají. Děkuju mami.

No a teď vy. Už máte vybranou školu ? A jste si jistí , že jste neudělali chybný krok? Jestli jste si jistí je to moc dobře a jsem ráda že jste si vybrali a těšíte se . A ti kteří školu nemají rádi (Já!) jsou alespoň rádi jestli už nějákou mají.A myslím.. .teda pokud je někdo kdo ještě neví tak doufám , že si brzy vyberete a budete štastní a neuděláte chybný krok. Tak bacha! (:D)

Vaše
young broken L.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 23. ledna 2017 v 16:19 | Reagovat

No tak ať to vyjde! :-)

2 Wnaty Wnaty | E-mail | Web | 23. ledna 2017 v 17:04 | Reagovat

Přeji ať ti to vyjde :-).

Já jsem si střední vybrala sama a nikdo mě před profesory vychvalovat nechodil :-D. A zvládla jsem to, se školou jsem spokojená, baví mě. Teď jsem zvědavá, jak dopadne výška. Byla jsem na Dni otevřených dvěří ve škole, kam po střední chci a úplně jsem rostla z toho, že za ty děcka tam mluvily mamky.. jako na střední to chápu, spousta těch děcek ze základky fakt neví a vše je nové - ale na výšku? Však jsou ti lidi už plnoletí, to by mi bylo trapně.

3 Jana Jana | E-mail | Web | 23. ledna 2017 v 18:22 | Reagovat

Chybný krok by byl gympl :) Každopádně to vypadá, že máma to s tebou myslí dobře a že bere v potaz i tvé zájmy - což tleskám, taky bych jednou taková chtěla být :)

Na jakou školu se hlásíš, smím-li to vědět?

4 summertime284 summertime284 | 23. ledna 2017 v 19:53 | Reagovat

[1]: Děkuju :)

[2]: Taky děkuju :)
Jako mamka ona mluvila kvůli těm papírům. Protože jsem měla zranění a tak jim říkala prostě jen to že to zvládám po tom zranění tak jak bych to zvládat měla. :) Jsem ráda , že se ti na škole líbí a ať se ti daří :)

[3]: Já teda znám pár žáků kteří jdou na gympl a dokonce i spolužáci no tak jsem zvědavá :D jojo , mamka je moc super :)
Hlásím se na zdravotnickou školu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama