Mohla bych?

18. července 2017 v 11:02 | L. |  Téma týdne
Me: *finally finds peace and happiness in life*
That bullshit:
Aloha! Po dlouhé době jsem tu s novým článkem. Řekla jsem si , že se ke mně celkem hodí , a , že se dokážu rozepsat. (pokud nebudu líná). Takže jelikož jsem získala a dokončila základní školu , tak se můj život znova změní. Podle školy jsem splnila devítileté studium.Ale protože jsem měla ve škole ,,trochu,, velké problémy. (Ne s učením... You know with what.)
Takže kvůli tomu jsem byla přeložena do jiné třídy , a tam? Oh God .Byla jsem tam nehorázně štastná.Všichni se semnou bavili a užila jsem si ty nejlepší dva školní roky . Na konci 9.třídy jsem si to všechno uvědomila. Těch pochmurných 8 let jsem strávila smutná. A říkala si : ,,Kdybych tak mohla změnit svůj žvot". . A pak když jsem strávila znovu 8. třídu s novou třídou (kterou jsem znala už od 1.třídy) bylo to zkrátka nejlepší. Nejen , že jsem získala skvělou třídu. Ale taky se semnou začali bavit i jiné holky z ostatních tříd. A na konci 8. třídy. Jsem potkala kluka. Toho nejlepšího kluka in my life. (nepočítám bratra) Nope. Není to můj boyfriend. Celých těch let jsem promarnila myšlenkami ,,kéž bych mohla změnit svůj život"

Jak jsem byla hloupá. *FACEPALM*
A mezitím . Se mi život už dávno měnil. A tímto chci poděkovat všem těm lidem. Díky kterým se mi život změnil k lepšímu. Ano měla jsem a mám své up and downs , ale díky NÍM a JEMU. Se mi dáří ty downs lépe krotit a vypořádat se s nimi.
DĚKUJI VÁM VŠEM. *actual crying*
Takže samozdřejmě si zase myslím , že jsem úplně mimo téma , ale taaak.

A když se znovu zeptám ,,kéž bych mohla změnit svůj život(?)" Pousměji se , podívám se na fotky mé třídy a na všechny vzpomínky s nimi a s ním. A řeknu si. ,,maybe .... maybe later life "
Hola příště
Vaše
L.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 18. července 2017 v 12:56 | Reagovat

Je pěkné že se všechno takhle obrátilo k lepšímu, na střední ti přeji hodně štěstí :)

2 merlik6886 merlik6886 | 18. července 2017 v 12:58 | Reagovat

pěkný, takový od srdce :) :D

3 summertime284 summertime284 | 19. července 2017 v 16:40 | Reagovat

[1]: Děkuju :)

[2]: Dík ! :) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama